Warunki użytkowania

Strona 40superhot.pl dostarcza informacji dla każdego, kto jest zainteresowany slotem 40 Super Hot.

Strona Warunki użytkowania nie jest kasynem internetowym. Na stronie nie można grać w gry kasynowe ani grać o pieniądze lub inne stawki. Ponadto, 40superhot.pl nie ma możliwości transferu pieniędzy, a żadne dane osobowe nie będą w żadnym wypadku wymagane od odwiedzających.

Tylko dla osób pełnoletnich powyżej 18 roku życia

Żadna z informacji na 40superhot.pl nie jest skierowana do użytkowników poniżej 18 roku życia, niezależnie od kraju, ani nie jest dla nich odpowiednia. Korzystając z Warunki użytkowania użytkownik potwierdza, że ma ukończone 18 lat i mieszka w kraju/stanie/regionie/hrabstwie, w którym gry hazardowe w kasynach online są legalne.

Warunki korzystania z serwisu

Dostęp do Warunki użytkowania jest dozwolony wyłącznie zgodnie z niniejszymi Warunkami Korzystania z Usług. Korzystając z Warunki użytkowania, użytkownik zgadza się na przestrzeganie obowiązujących warunków i zasad. Ponieważ Warunki użytkowania może zmieniać Warunki korzystania z usługi, zachęcamy użytkownika do okresowego zapoznawania się z nimi. Jeśli użytkownik nie zgadza się z Warunkami korzystania z serwisu, prosimy o powstrzymanie się od korzystania z tej strony.

Ograniczenie odpowiedzialności

Informacje zawarte na Warunki użytkowania mają charakter ogólny i dotyczą gry Warunki użytkowania. Warunki użytkowania nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji dostarczonych do lub przez odwiedzających stronę, pomimo naszych wszelkich starań, aby informacje na stronie były aktualne.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

W żadnym wypadku Warunki użytkowania ani jej pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty finansowe wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Odwiedzający 40superhot.pl muszą sami zapoznać się z przepisami i podatkami dotyczącymi gier w kasynie obowiązującymi w ich kraju zamieszkania.

Jeśli chcesz grać w kasynie online, musisz zawsze sprawdzić i zaakceptować warunki korzystania z kasyna online, a także przed założeniem konta.